Reikia
Kad galėtų jaustis pilnateisiu mokiniu ir galėtų tobulėti.
Tam, kad jie galėtų mokytis
Noras mokytis
Kad jie zinotu, kad juos palaiko, supranta, palaikys ir pades
Nes jiems gyvenime ir taip nepasisiekė. Jie tai jaučia.
Kad vaikai kurie turi spec. ugdymo poreikius būtų savarankiški
Kad butu noras mokintis
Kad nepasiduotų ir nenuleistų rankų jeigu kazkas nepavyktų.
Tik tinkamai motyvuotas mokinys pats sieks geresnio rezultato