Kaip įsivaizduojate mokyklą be streso? Kaip Jums gali padėti mokytojai / darbdavys?
Niekaip kitaip mokykla neisivaizduoju, man mokykla tai vieta kur visada yra vietu, veiksmu ir t.t. del kuriu pradesiu stresuoti. Mokytojai gali padeti tik tuo, kad nelips prie manes su klausimais ir “pagalba” nes as pati galiu kontruoliuoti situacija, ir as geriausiai suprantu kas darosi ir kaip sau padeti, o jeigu negaliu, visada turiu draugu salia, ar jei viskas kritiskai, tai galiu paskambinti Mamai.
Palaikantys mokytojai.
Kai kada norėtųsi pamatyti daugiau supratingumo
Esu mokinė kuri mokosi vakarinėje. Ten viskas lengviau. nes jie nesitiki iš tavęs aumštumų. Tačiau dirbu, sunkiai ir daug. šiuo metu su vaikais. ir tai yra sunku. nes vaikai kurie mane supa jiems yra tarp 5-8 metų. Jie jau yra stresuoti. Bet vadinasi tai prasideda jau namuose. Nes tėvai grįžta pikti ir pavargę, o dar tas darželis. O po to pragariška mokykla. Kurioje vien tik spaudimas ir tragiška paauglystė. Kai buvau gimnazistė, mano visad galvojau kad nusimetimas krūvio ir streso nuo pečių yra pagalbos prašymas.
Paaugliams, kuriems ir taip yra sunku, kurie ieško savęs ir bando dominuoti, o dar tie kvaili mokslai ir “durni” tėvai kiša koją, atisranda papildomas spaudimas. Manau labai labai svarbu komunikuoti vaikams ir paaugliams tarpusavyje, taip pat ir su tėvais ir nebūti jiems priešiški. O tada tikrai lengviau yra atkentėti tus 12 metų
Mažiau spaudimo dėl pažymių ir neatlikto darbo
Neįsivaizduoju
Jeigu mokytojai ne rėks ant tavęs kai padarei klaidą ir ne skaitys tavo darbą prieš klasiokus išjokindama tavo darbą
Kiekvienas mokinys turi pradėti nuo savęs, ne daryti spaudimo kitiems. Mokykloje be streso galėtų būti laisvalaikio zonos, kuriuose mokiniai galėtų pažaisti ir atsipalaiduoti. Jeigu žmogus patiria stresą, mokytojas pirmiausia gali isklausyti vaiką.