Kaip įsivaizduojate mokyklą be streso? Kaip Jums gali padėti mokytojai / darbdavys?
Būtu mažiau nereikalingų darbų
Supratymo, kad mes turim daug pamokų ir ne visada lengva daryti darbus iš pamokos.
Namų darbų pašalinimas, jeigu mokinys nori jis gali name savarankiškai dirbti,mokytis arba prašyti mokytojų jam asmeniškai duoti namų darbus.
Nežinau
Tai sisteminė problema, susidedanti iš begalės dedamųjų: darbo sąlygos, klasių dydis, motyvacija ir t.t.
Mokytojui būtina išmanyti psichologiją, mokėti suvaldyti stresą ir padėti .mokiniams.
Svarbiausi dalykai - išklausyti, adaptuotis, suprasti kitą žmogų, teikti pagalbą. Ne visi mes vienodi. Vieniems mokykloje lengva, kitiems - sunku dėl įvairių priežaščių. Ne visi mokytojai tiki tokiais dalykais kaip nerimo sutrikimai ar depresija, ypač kai paaugliai apie tai bando pasakyti. Tai neteisinga. Mano manymu, absoliučiai visi mokytojai turi būti išmokyti, kas yra psichinės ligos, kaip mokiniuose jas pastebėi ir kokiu būdu galima padėti.
Aš tikrai patenkinta darbdaviais! Šaunuoliai, stengiasi! Pradėsiu nuo savęs, peržiuresiu darbo krūvį, nuo kitų m.m. žiurėsim ar pasikeite situaciją
paprasčiau reaguoti į vertinimų sistemą. Daugiau galimybių duoti aukštą balą