Moderniosios technologijos ir jų poveikis žmogui

15. Kokia veikla užsiimtumėte jei nebūtų moderniųjų technologijų?

  1. Skaityčiau knygas, sportuočiau, daugiau laiko praleisčiau gryname ore.
  2. Daug daug daug sportuočiau,nes dabar dėl kompiuterio tyngiu tai daryti :D
  3. neturiu nuomonės, nes jos šiuo metu yra. o kas būtų neįsivaizduoju.
  4. skaityciau knygas,sportuociau
  5. Užsiimčiau sportu, daugiau skaityčiau knygų, daugiau laiko praleisčiau su draugais, artimaisiais.
  6. Skaityčiau knygas, daugiau vaikštinėčiau lauke, galbūt net būrelį kokį lankyti pradėčiau