15. Kokia veikla užsiimtumėte jei nebūtų moderniųjų technologijų?
- Eiciau dirbti
- Bendraučiau su draugais, sportuočiau, skaityčiau knygas
- Susirasčiau ką galėčiau lankyti mieste.
- Žaisčiau krepšinį
- tokia pačia, kuria užsiimu ir dabar
- Ziureciau televizoriu.
- neisivaizduoju
- mokyčiaus
- Sportuočiau ir dirbčiau darbus
- Tokia, kaip dabar