Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Man nepatinka, kai

  1. padarau daug klaidu
  2. Reikia daug rašyti
  3. Reikia greitai rašyti.
  4. daug klaidų padarau
  5. aš nesuprantu rašydama rašinėlį pagrindinės temos ir, kai tikrindamasi klaidas randu labai daug klaidų ir tenka braukyti.
  6. Reikia rašyti.
  7. skaito mano rašinėlį garsiai