Mielas 3 - 4 klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.
Labai prašau atsakyti į anketos klausimus. Iš surinktų duomenų darysiu išvadas, kaip gerinti ir lengvinti rašymo įgūdžius 3 - 4 klasėje.
Esu Rita Jankauskienė, studijuojanti Šiaulių Universitete, pradinio ugdymo tęstines studijas, atlieku tyrimą: 3 - 4 klasės rašymo poreikis.
Nuoširdžiai dėkoju tau už dalyvavimą apklausoje.
1. Man apskritai patinka rašyti.
2. Man labiau patinka rašyti per pamokas.
3. Man labiau patinka rašyti namuose.
4. Man labiau patinka rašyti ranka.
5. Man labiau patinka rašyti kompiuteriu.
6. Aš mėgstu rašyti laisvalaikiu.
7. Per pamoką man pakanka laiko parašyti rašinėlį.
8. Man patinka, kai mokytoja pasako temą, apie ką rašyti.
9. Man patinka rašyti savo išgalvotas istorijas.
10. Man patinka rašyti apie tai, ką esu skaitęs.
11. Aš manau, kad rašyti yra lengva.
12. Man nesunku sugalvoti, ką rašyti rašinėlyje.
13. Aš perskaitau, ką parašiau.
14. Kai parašau, aš pasitikrinu, ar nepalikau klaidų.
15. Kai parašau, skaitau ir tobulinu rašinėlį.
16. Pirmiausia rašau į juodraštį, o paskui perrašau į švaraštį.
17. Tai ką parašiau mėgstu parodyti kitiems.
18. Aš patenkinta (-as) savo rašinėlių įvertinimais.
Aš manau, kad mano raštas yra
- Gražus
- Gražus
- Normalus
- Geras.
- Geras
- Geras
- normalus.
- Negražus
- Geras
- Geras
Labiausiai norėčiau, kad per rašymo pamokas
- Daugiau rašytume
- Buti atidi
- Duotų ilgiau laiko
- Reikėtu rašyti raštelį.
- Norėčiau parašyti be klaidų
- būtu labai tylu.
- Daugiau rašto darbų
- Mokytoja paskaitytų pavizdžių.
- Būtu įdomu
- Gaučiau gera pažimį
Manau, kad rašymas yra svarbus todėl, kad
- Kad geriau skaitytum
- Kad sustiprintu energija
- Lavina atmintį
- Reikės visada.
- Visados mokais iš klaidų
- ateityje bus labai svarbu.
- Todėl, kad visur reikalingas
- Tuom , kad gali mintis išreikšti.
- Jai nemokėtum rašyti tai nieko neparašytum
- Jis išlavina mano įgudžius
Kai rašau, aš jaučiuosi
- Gerai
- Nuostabiai
- Atsipalaidavusi
- Linskmas.
- Gerai.
- Gerai
- ramiai.
- Įdomiai
- Labai jaukiai.
- Labai gerai
Prieš rašant rašinėlį aš norėčiau, kad
- Būtų viskas gerai
- Pasisektu
- .
- Sugalvočiau rašinėlį.
- Kad būtų tema
- Prisiminti savo kitas klaidas kad nedaryčiau tokių pačių klaidų
- viską aptartume.
- Dautu daugiau laiko
- Perskaitytumėm kokią trumpą ištrauką iš svajonių knygų.
- Viskas man pasisektu
Kai mokytoja ištaiso rašinėlį, aš norėčiau, kad
- Viskas būtų teisingai
- Įvertinimai butu puikus
- Parodytu man klaidas ir pasitaisyčiau
- Nebutų klaidų.
- Jis būtų patobulintas
- Parašytu ivertinimą
- Visos klaidos būtų paaiškintos
- Visi vaikai ištaisytu klaidas.
- Kita karta parašyti rašinėlį geriau
- Geras būtu pažimys
Man nepatinka, kai
- Suklystu
- Nervoja
- Reikia skaityti prieš visą klasę
- Mano raštas yra negražus.
- Nespėju parašyti per pamoką
- Reikia rašyti diktantus
- Tema būna neaiški
- Prasideda pamoka ir visi klykauja , kol neateina mokytoja.
- Rašau nelabai gražiai
- Nervoja mane ir šneka nesamones