Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Mielas 3 - 4 klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.
Man nepatinka, kai
Yra blogas pažimys
prieš beveik 6m.
Padarau daug klaidų
prieš beveik 6m.
kasnors trugdo
prieš beveik 6m.
Kažkas iš mano rašto tyčiajosi
prieš beveik 6m.
Niekad
prieš beveik 6m.
kažkas mane pravardžiuoja
prieš beveik 6m.
Būna blogas įvertinimas
prieš beveik 6m.
AŠ NIEKO NEZINAU
prieš beveik 6m.
Padarau dauk klaitū
prieš beveik 6m.
Kai rašinėlis būna pilnas klaidų
prieš beveik 6m.
«
1
2
3
S
M
L
»