Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Man nepatinka, kai

  1. Yra blogas pažimys
  2. Padarau daug klaidų
  3. kasnors trugdo
  4. Kažkas iš mano rašto tyčiajosi
  5. Niekad
  6. kažkas mane pravardžiuoja
  7. Būna blogas įvertinimas
  8. AŠ NIEKO NEZINAU
  9. Padarau dauk klaitū
  10. Kai rašinėlis būna pilnas klaidų