Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Man nepatinka, kai

  1. Suklystu
  2. Nervoja
  3. Reikia skaityti prieš visą klasę
  4. Mano raštas yra negražus.
  5. Nespėju parašyti per pamoką
  6. Reikia rašyti diktantus
  7. Tema būna neaiški
  8. Prasideda pamoka ir visi klykauja , kol neateina mokytoja.
  9. Rašau nelabai gražiai
  10. Nervoja mane ir šneka nesamones