Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Mielas 3 - 4 klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.
Kai mokytoja ištaiso rašinėlį, aš norėčiau, kad
ji butu truputi geresnis
prieš beveik 6m.
Būtu viskas Gerai
prieš beveik 6m.
nebūtu klaidu.
prieš beveik 6m.
nebūtu klaidų
prieš beveik 6m.
mano rašinėlis būtų be klaidų (nors aišku, kaip parašiau, toks ir pažymys).
prieš beveik 6m.
Gaučiau gerą pažimį.
prieš beveik 6m.
nebraukytų mano sąsiuvinio
prieš beveik 6m.
«
1
2
3