Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Kai mokytoja ištaiso rašinėlį, aš norėčiau, kad

  1. Būtu geras pažymis
  2. Geresniu pažimiu
  3. butu mažaiu klaidu
  4. Aš pataisyčiau
  5. nežinau
  6. ištaisyti savo rašinėli
  7. Būtu garas įvertinimas
  8. ...
  9. Man būtu be klaidū
  10. Jis būtu be klaidų