Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Mielas 3 - 4 klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.
Kai mokytoja ištaiso rašinėlį, aš norėčiau, kad
Būtu geras pažymis
prieš beveik 6m.
Geresniu pažimiu
prieš beveik 6m.
butu mažaiu klaidu
prieš beveik 6m.
Aš pataisyčiau
prieš beveik 6m.
nežinau
prieš beveik 6m.
ištaisyti savo rašinėli
prieš beveik 6m.
Būtu garas įvertinimas
prieš beveik 6m.
...
prieš beveik 6m.
Man būtu be klaidū
prieš beveik 6m.
Jis būtu be klaidų
prieš beveik 6m.
«
1
2
3
S
M
L
»