Manau, kad rašymas yra svarbus todėl, kad
- Lavina skaitima
- Nes jei ne galėsim parašyti sveikinimų...
- kitaip tu nemokėsi skaityti
- Išmokčiau rašyti
- aš galiu išreikšti savo mintis.
- kaip užaugsi darbui
- męs turėtumėme savo rašymo būdus.
- Išmokčiau rašyti be klaidų.
- mokėtume taisyklingai rašyti