Manau, kad rašymas yra svarbus todėl, kad
- Tai reikalinga.
- Reikėtu išmokti
- Lavina rankas
- Mokėtume rašyti
- tobulintume savo intelekta
- Jeigu kažkas negali kalbėti tai parašo and lapo
- Nes svarbus ¯\_(ツ)
- Kiti perskaitytu pavyždžiui ką mes galvojame jeigu negali kalbėti
- Išmoktumėm rašyt
- Nereiketu kalbeti visada