Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Manau, kad rašymas yra svarbus todėl, kad

  1. Lavina skaitima
  2. Nes jei ne galėsim parašyti sveikinimų...
  3. kitaip tu nemokėsi skaityti
  4. Išmokčiau rašyti
  5. aš galiu išreikšti savo mintis.
  6. kaip užaugsi darbui
  7. męs turėtumėme savo rašymo būdus.
  8. Išmokčiau rašyti be klaidų.
  9. mokėtume taisyklingai rašyti