Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Manau, kad rašymas yra svarbus todėl, kad

  1. Tai reikalinga.
  2. Reikėtu išmokti
  3. Lavina rankas
  4. Mokėtume rašyti
  5. tobulintume savo intelekta
  6. Jeigu kažkas negali kalbėti tai parašo and lapo
  7. Nes svarbus ¯\_(ツ)
  8. Kiti perskaitytu pavyždžiui ką mes galvojame jeigu negali kalbėti
  9. Išmoktumėm rašyt
  10. Nereiketu kalbeti visada