Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Labiausiai norėčiau, kad per rašymo pamokas

  1. Galėtume parašyti savo knygą
  2. leistu galvoti savo rašinėlius
  3. Būtu sunkesniu žodžiu
  4. Reiketu skaityti, o ne rasyti.
  5. vaikai netrukšmautu
  6. klasiokai leistu klausytis, ką mokytoja sako ir mokytoja aiškiai tartu žodžius.
  7. Rašyčiau su konpiuteriu.
  8. būtų pavyzdžių