Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Labiausiai norėčiau, kad per rašymo pamokas

  1. Nereikėtų rašyti
  2. Nereiktu daug rašyti
  3. Nieko nenorėčiau
  4. Maziau rasyti reiktų
  5. Daugiau rašyčiau
  6. Nieko
  7. Daugiau rašyčiau
  8. Būtu mažiau rašymo
  9. Nieko nenoriu
  10. Būtu mokytoja