Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Mielas 3 - 4 klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.
Labiausiai norėčiau, kad per rašymo pamokas
Nereikėtų rašyti
prieš beveik 6m.
Nereiktu daug rašyti
prieš beveik 6m.
Nieko nenorėčiau
prieš beveik 6m.
Maziau rasyti reiktų
prieš beveik 6m.
Daugiau rašyčiau
prieš beveik 6m.
Nieko
prieš beveik 6m.
Daugiau rašyčiau
prieš beveik 6m.
Būtu mažiau rašymo
prieš beveik 6m.
Nieko nenoriu
prieš beveik 6m.
Būtu mokytoja
prieš beveik 6m.
«
1
2
3
S
M
L
»