Labiausiai norėčiau, kad per rašymo pamokas
- Galėtume parašyti savo knygą
- leistu galvoti savo rašinėlius
- Būtu sunkesniu žodžiu
- Reiketu skaityti, o ne rasyti.
- vaikai netrukšmautu
- klasiokai leistu klausytis, ką mokytoja sako ir mokytoja aiškiai tartu žodžius.
- Rašyčiau su konpiuteriu.
- būtų pavyzdžių