Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Labiausiai norėčiau, kad per rašymo pamokas

  1. Daugiau rašytume
  2. Buti atidi
  3. Duotų ilgiau laiko
  4. Reikėtu rašyti raštelį.
  5. Norėčiau parašyti be klaidų
  6. būtu labai tylu.
  7. Daugiau rašto darbų
  8. Mokytoja paskaitytų pavizdžių.
  9. Būtu įdomu
  10. Gaučiau gera pažimį