Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Mielas 3 - 4 klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.
Aš manau, kad mano raštas yra
Normalius
prieš beveik 6m.
Geras
prieš beveik 6m.
Gražus
prieš beveik 6m.
grazus
prieš beveik 6m.
Geras
prieš beveik 6m.
Grazus.
prieš beveik 6m.
normalus
prieš beveik 6m.
ne pats geriausias, nes kai kur jis būna dailus, o kartais ne.
prieš beveik 6m.
Negražus.
prieš beveik 6m.
gražus
prieš beveik 6m.
«
1
2
3