Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Mielas 3 - 4 klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.
Aš manau, kad mano raštas yra
Gražus
prieš beveik 6m.
Sunkiai įslaitomas
prieš beveik 6m.
Geras arba blogas
prieš beveik 6m.
Ne koks
prieš beveik 6m.
Nelabai dailus
prieš beveik 6m.
geras bet galėtu buti geresnis🤩😁🤓😉
prieš beveik 6m.
Dailus
prieš beveik 6m.
Normalus
prieš beveik 6m.
Geras,dailus
prieš beveik 6m.
Nelabai geras
prieš beveik 6m.
«
1
2
3
S
M
L
»