Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Aš manau, kad mano raštas yra

  1. Gražus
  2. Sunkiai įslaitomas
  3. Geras arba blogas
  4. Ne koks
  5. Nelabai dailus
  6. geras bet galėtu buti geresnis🤩😁🤓😉
  7. Dailus
  8. Normalus
  9. Geras,dailus
  10. Nelabai geras