Manau, kad rašymas yra svarbus todėl, kad
- Kad geriau skaitytum
- Kad sustiprintu energija
- Lavina atmintį
- Reikės visada.
- Visados mokais iš klaidų
- ateityje bus labai svarbu.
- Todėl, kad visur reikalingas
- Tuom , kad gali mintis išreikšti.
- Jai nemokėtum rašyti tai nieko neparašytum
- Jis išlavina mano įgudžius