Meninio ugdymo veiklos panaudojant gamtines medžiagas ikimokyklinio amžiaus (4-5 metų) vaikų grupėje
Gerb. ikimokyklinio ugdymo pedagogai, esu Vilniaus kolegijos studentė, studijuojanti vaikystės pedagogiką. Šiuo metu rašau baigiamąjį studijų darbą, kurio tema: „Meninio ugdymo veiklos panaudojant gamtines medžiagas ikimokyklinio amžiaus (4-5 metų) vaikų grupėje“. Tyrimo rezultatai bus apibendrinti ir pateikti baigiamajame darbe. Maloniai prašau atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė. Jūsų nuomonė labai svarbi. Dėkoju už bendradarbiavimą. Pagarbiai Rūta