Meninio ugdymo veiklos panaudojant gamtines medžiagas ikimokyklinio amžiaus (4-5 metų) vaikų grupėje
Gerb. ikimokyklinio ugdymo pedagogai, esu Vilniaus kolegijos studentė, studijuojanti vaikystės pedagogiką. Šiuo metu rašau baigiamąjį studijų darbą, kurio tema: „Meninio ugdymo veiklos panaudojant gamtines medžiagas ikimokyklinio amžiaus (4-5 metų) vaikų grupėje“. Tyrimo rezultatai bus apibendrinti ir pateikti baigiamajame darbe. Maloniai prašau atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė. Jūsų nuomonė labai svarbi. Dėkoju už bendradarbiavimą. Pagarbiai Rūta
1. Kodėl naudojate gamtines medžiagas meninėje vaikų veikloje? (pažymėkite visus Jums tinkamus atsakymus).
Kita (įrašykite)
- Patiria džiaugsmą
- Formuoja suvokimą
2. Pažymėkite, kaip dažnai naudojate gamtines medžiagas meninėse veiklose.
3. Kas lemia, gamtinių medžiagų meninėse veiklose naudojimą (pažymėkite visus Jums tinkamus atsakymus):
Kita (įrašykite)
- Susijusios su šventėmis
4. Pažymėkite, kokiose meninėse veiklose kokias gamtines medžiagas naudojate.
5. Kuo vaikams yra naudingas gamtinių medžiagų naudojimas meninėse veiklose? (pažymėkite visus Jums tinkamus atsakymus)
6. Kur semiatės idėjų, kaip panaudoti gamtines medžiagas meninėse veiklose? (pažymėkite visus Jums tinkamus atsakymus)
Kita (įrašykite)
- Lankausi parodose