Meninio ugdymo veiklos panaudojant gamtines medžiagas ikimokyklinio amžiaus (4-5 metų) vaikų grupėje

Gerb. ikimokyklinio ugdymo pedagogai, esu Vilniaus kolegijos studentė, studijuojanti vaikystės pedagogiką. Šiuo metu rašau baigiamąjį studijų darbą, kurio tema: „Meninio ugdymo veiklos panaudojant gamtines medžiagas ikimokyklinio amžiaus  (4-5 metų) vaikų grupėje“. Tyrimo rezultatai bus apibendrinti ir pateikti baigiamajame darbe. Maloniai prašau atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė. Jūsų nuomonė labai svarbi. Dėkoju už bendradarbiavimą. Pagarbiai Rūta

Rezultatai yra viešai prieinami

1. Kodėl naudojate gamtines medžiagas meninėje vaikų veikloje? (pažymėkite visus Jums tinkamus atsakymus).

2. Pažymėkite, kaip dažnai naudojate gamtines medžiagas meninėse veiklose.

KasdienKartą per savaitęKartą per mėnesįNenaudoju
Smėlis
Kankorėžiai
Gilės
Kaštonai
Akmenys
Kriauklės
Kruopos
Sniegas ir ledas
Vanduo
Džiovinti lapai
Augalų žiedai, žiedlapiai
Vaisiai
Daržovės
Plunksnos
Šakos
Šaknys
Samanos
Kerpės
Kiaušiniai, jų lukštai

3. Kas lemia, gamtinių medžiagų meninėse veiklose naudojimą (pažymėkite visus Jums tinkamus atsakymus):

4. Pažymėkite, kokiose meninėse veiklose kokias gamtines medžiagas naudojate.

Dailės darbeliaiMuzikaŠokisVaidybaNenaudoju
Smėlis
Kankorėžiai
Gilės
Kaštonai
Akmenys
Kriauklės
Kruopos
Sniegas ir ledas
Vanduo
Džiovinti lapai
Augalų žiedai, žiedlapiai
Vaisiai
Daržovės
Plunksnos
Šakos
Šaknys
Samanos
Kerpės
Kiaušiniai, jų lukštai

5. Kuo vaikams yra naudingas gamtinių medžiagų naudojimas meninėse veiklose? (pažymėkite visus Jums tinkamus atsakymus)

6. Kur semiatės idėjų, kaip panaudoti gamtines medžiagas meninėse veiklose? (pažymėkite visus Jums tinkamus atsakymus)

7. Iš kur ir kaip įsigyjate gamtinių medžiagų veikloms? (pažymėkite visus Jums tinkamus atsakymus)