Lietuvos vietinis turizmas

Laba diena,

Aš esu Vilniaus Kolegijos Turizmo Vadybos trečio kurso studentė. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą "Vietinio turizo plėtra UAB "Magijos Turas".

Dėkojų už kiekvieną Jūsų atsakymą.

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Jūsų socialinis statusas?

Kiek kartų per metus keliaujate?

Nuo 0 iki 5 įvertinkite Jūsų susidomėjimą išvykstamuoju turizmu:

Jeigu Jūsų susidomėjimas nuo 3 iki 5, paaiškinkite kodėl:

  1. Patinka plėsti akiratį, pamatyti naujas vietas
  2. Mėgstų šiltą jūrą
  3. Mėgstu keliauti, tačiau bijau rizikuoti visko nepamatyti.
  4. Keliavimas po užsienio šalis padeda ne tik pamatyti pasaulį kitomis spalvomis, bet ir praplėsti savo akiratį, rasti naujų pomėgių arba tiesiog pabėgti nuo kasdienybės.
  5. Mėgstu keliauti.
  6. Megstu keliauti, pazinti pasauli
  7. Megstu keliauti
  8. Patinka keliauti, pažinti naują kultūrą, tradicijas, žmones
  9. Patinka pažinti naujas vietas, atsiriboti nuo rutinos
  10. Mėgstu keliauti
…Daugiau…

Ar keliaujate po Lietuvą?

Nuo 0 iki 5 įvertinkite Jūsų susidomėjimą vietiniu turizmu Lietuvoje?

Koks turizmo tipas Jus domina labiausiai?

Ar planuojate keliauti šiais metais atsižvelgiant į dabartinę situaciją pasaulyje (COVID19 pandemija)?

Kitas variantas

  1. Kol kas neplanuoju nieko, jei bus galimybė keliauti, keliausiu tiek po Lietuvoją, tiek į užsienio šalis
  2. Planuoju keliauti ir Lietuvoje ir į užsienį
  3. Planuoju keliauti po pandemijos pabaigos tiek į užsienį, tiek po Lietuvą
  4. Šiais metais keliauti neplanuoju
  5. Jeigu viskas baigsis, keliausiu į užsienį.
  6. Į užsienį tikrai ne. Lietuvoje - turbūt taip, priklausys nuo to, kaip vystysis situacija.
  7. Planuoju keliauti tik šalyje kur gyvenu
  8. Priklausys nuo situacijos
  9. Jeigu baigsis karantinas šiais metais pakeliauti norėčiau ir Lietuvoje ir užsienyje.
  10. Jeigu situacija aprims, tuomet vyksiu nuosavu automobiliu į užsienį
…Daugiau…

Kaip manotė, kaip dabartinė situacija pasaulyje (COVID19 pandemija) paveik turizmą? Kaip paveiks vietinio ir išvykstamojo turizmo sąntykį?

Kitas variantas

  1. Manau, kad pandemija paveiks ne tik išvykstamąjį turizmą, bet ir vietinį. Juk dauguma lankytinų vietų: viešbučių, sanatorijų, restoranų ir tt., Lietuvoje ir dauguma užsienio šalių neturi galimybės suteikti lankytojams 100% apsaugą. Manau, net ir pasibaigus karantinui, žmonės privengs ilgesnių išvykų, nepaisant kur.
  2. Sumažės turistų skaičius visose šalyse
  3. Turizmo sektorius bus paveiktas neigiamai, t.y. keliaujančių sumažės
  4. Manau vengs kelionių į užsienį, bet ir Lietuvoje masiškai nekeliaus
  5. I think this year many people will probably go somewhere only at Christmas, while through 2021 everything will get back to how it was before coronavirus.
  6. Keisis tik atsiszvelgian i kuria saly bus planuota keliauti, tokios kaip ispanija brazilija italija manau bus ziurima atsargiau
  7. Aš manau, kad viskas bus kaip buvę ir visi vis tiek vyks į keliones po užsienį, aišku kai visa tai pasibaigs ir bus saugu. Žmonės yra linkę keliauti, daug kas nevengė kelionių net ir kovo viduryje, kai buvo nesaugu. Todėl smarkiai abejoju, kad vengs.

Kiek Jūsų manymu turėtų kainuoti vienos nakvynės poilsis Lietuvoje (vienam asmeniui)?

Kokios priemonė, Jūsų nuomone, padėtų skatinti vietinių turistų poilsį Lietuvoje?

  1. manau jo nereikia skatinti, vietinis turizmas pakankamai populiarus
  2. Reklama
  3. Kainos
  4. Reklama
  5. Geros kainos
  6. Socialiniai tinklai
  7. Reklama
  8. Instagram
  9. Reklama
  10. Reklama socialiniuose tinkluose
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą