Kol kas neplanuoju nieko, jei bus galimybė keliauti, keliausiu tiek po Lietuvoją, tiek į užsienio šalis
Planuoju keliauti ir Lietuvoje ir į užsienį
Planuoju keliauti po pandemijos pabaigos tiek į užsienį, tiek po Lietuvą
Šiais metais keliauti neplanuoju
Jeigu viskas baigsis, keliausiu į užsienį.
Į užsienį tikrai ne. Lietuvoje - turbūt taip, priklausys nuo to, kaip vystysis situacija.
Planuoju keliauti tik šalyje kur gyvenu
Priklausys nuo situacijos
Jeigu baigsis karantinas šiais metais pakeliauti norėčiau ir Lietuvoje ir užsienyje.
Jeigu situacija aprims, tuomet vyksiu nuosavu automobiliu į užsienį