Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose
Kodėl taip manote?
Taip, nes vėliau šias žinias žmogus galės pritaikyti ateityje įvairiausiose gyvenimo srityse.
Nes kalbėjimas yra subtilus, bet labai galingas įrankis siekiant įvairių tikslų.
Tai privalo moketi kiekviena lietuvos pilietis.
dėl komunikacijos
Kadangi kitose pamokose to nemoko.
kad zmogus mane lengviau suprastu, turiu jam paaiskint jo gimtaja kalba
Nes tai bendravimo (tiek oficialioje, tiek neoficialioje aplinkoje) pagrindas
Tai ugdo gebėjimą rišliai ir aiškiai dėstyti mintis, jas argumentuoti
svarbu teisingai ir aiškiai komunikacijai
nes neišmokus to daryti pamokų metu, vėliau bus tai išmokti sudėtingiau, o pabaigę mokyklą kiekvienas žmogus, pasilikęs Lietuvoje bus priverstas vienai ar kitaip bendrauti su kitais žmonėmis.