Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose

Kodėl taip manote?

  1. Taip, nes vėliau šias žinias žmogus galės pritaikyti ateityje įvairiausiose gyvenimo srityse.
  2. Nes kalbėjimas yra subtilus, bet labai galingas įrankis siekiant įvairių tikslų.
  3. Tai privalo moketi kiekviena lietuvos pilietis.
  4. dėl komunikacijos
  5. Kadangi kitose pamokose to nemoko.
  6. kad zmogus mane lengviau suprastu, turiu jam paaiskint jo gimtaja kalba
  7. Nes tai bendravimo (tiek oficialioje, tiek neoficialioje aplinkoje) pagrindas
  8. Tai ugdo gebėjimą rišliai ir aiškiai dėstyti mintis, jas argumentuoti
  9. svarbu teisingai ir aiškiai komunikacijai
  10. nes neišmokus to daryti pamokų metu, vėliau bus tai išmokti sudėtingiau, o pabaigę mokyklą kiekvienas žmogus, pasilikęs Lietuvoje bus priverstas vienai ar kitaip bendrauti su kitais žmonėmis.