Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose
Kodėl taip manote?
Nes kiekvienas pats mokosi, o kai jam reikes padeti jis paprasis
nes to prireiks ateityje, bendraujant su zmonemis ir tai gali buti sekmes garantu
nes isigyjam daugiau savimi pasitikejimo ir tai leidzia lengviau drasiau isiliet i aplinkiniu bendravima.Drasiai protingai idomiai bendraujanciam asmeniui lengviau pvz.kopti karjeros laiptais ir kuris nebijo gyvenime issukiu bei sunkiu uzduociu.
todel
kad ismokti laisvai destyti kitam asmeniui savo mintis ir nuomone, be jokiu suvarzymu
nes toli gražu ne kiekvienas moka perteikti žodžiais tai ką galvoja
Mes nesame vieni pasaulyje, mes privalome komunikuoti su kitais žmonėmis. Todėl kiekvienam svarbu, kad mus suprastų. O mūsų niekada (arba beveik niekada) nesupras, jei nemokėsime tinkamai kalbėti.
Nes tiesiog kiekvienas išsilavinęs žmogus turi tai mokėti
Tai svarbu bendrujant su kitais žmonėmis apskritai, todėl nesuriščiau to būtent su lietuvių kalba.