Lietuvių požiūris į vienalyčius santykius ir santuokas

Kokia būtų jūsų reakcija pamačius du tos pačios lyties asmenis besibučiuojant viešoje vietoje?

  1. Ekstazė
  2. Normali reakcija, visi turi teisę bučiuotis su kuo nori.
  3. Susierzinimas
  4. Noras žudyti
  5. Jokiu, kaip ir į ne vienalycius besibuciuojancius
  6. Susierzinimas
  7. Ne man spręsti kam bučiuotis, nelabai į tai reaguoju
  8. Nepikta nuostaba :)
  9. tai sukelia gerus jausmus, džiaugiuosi už tuos žmones, jų pasitikėjimą savimi
  10. Mama