Lietuvių požiūris į vienalyčius santykius ir santuokas

Kokia būtų jūsų reakcija pamačius du tos pačios lyties asmenis besibučiuojant viešoje vietoje?

  1. Baimė
  2. jokia
  3. Nieko
  4. Panaši kaip ir pamačius priešingos lyties besibučiuojančius
  5. Nieko turbut nereguočiau
  6. Tiesiog tolerancija. Per daug nesureikšminu, tačiau nesmerkiu - žmonės džiaugiasi gyvenimu, tai yra svarbiausia.
  7. Pajebat
  8. Neutralumas
  9. Jokios
  10. Jokios reakcijos, nesureikšminčiau labai