Lietuvių požiūris į vienalyčius santykius ir santuokas
Svieki brangieji skaitytojai. Man iškilo klausimas: kokios yra lietuvių pažiūros į gėjų ir lesbiečių santykius, poras, santuokas.
Koks jūsų amžius?
Kokia jūsų lytis?
Koks jūsų tikėjimas?
Kita
- Egyptian Wiccan
- neapsisprendęs
- I savo dieva tikiu ;)
- Pagonis-satanistas
- Protestantas
- evangelikė
- evangelikė
- Kumpizmas
- Joe
- Gameris
Kokia būtų jūsų reakcija pamačius du tos pačios lyties asmenis besibučiuojant viešoje vietoje?
Kita
- Baimė
- jokia
- Nieko
- Panaši kaip ir pamačius priešingos lyties besibučiuojančius
- Nieko turbut nereguočiau
- Tiesiog tolerancija. Per daug nesureikšminu, tačiau nesmerkiu - žmonės džiaugiasi gyvenimu, tai yra svarbiausia.
- Pajebat
- Neutralumas
- Jokios
- Jokios reakcijos, nesureikšminčiau labai
Jei jūsų draugas/draugė paskelbtų esąs gėjus/lesbietė, ar nutrauktumėte su juo/ja draugystę?
Kas jūsų nuomone yra biseksualumas?
Kita
- Kuomet jaučiamas potraukis tiek vyrams tiek moterims
- Tai nėra alternatyva, nes tai ne pasirinkimas lyg rinktumeis pusryčius. Tai yra visiškai normalu, kaip ir hetero santykiai.
- asmenybes, lyties tapatumo sutrikimss
- Žmonių pasirinkimas
- Viena iš seksualinių orientacijų
- Nei vienas is paminetu. ,,Alternatyva" ne tas zodis.
- Man netrukdo
- Viena iš tradicinių santykių rūšių
- Pagirtinas godumas
- Viena iš seksualinių orientacijų, kaip ir heteroseksualumas ir homoseksualumas