Lietuvių požiūris į vienalyčius santykius ir santuokas

Svieki brangieji skaitytojai. Man iškilo klausimas: kokios yra lietuvių pažiūros į gėjų ir lesbiečių santykius, poras, santuokas.

Koks jūsų amžius?

Kokia jūsų lytis?

Koks jūsų tikėjimas?

Kita

  1. Egyptian Wiccan
  2. neapsisprendęs
  3. I savo dieva tikiu ;)
  4. Pagonis-satanistas
  5. Protestantas
  6. evangelikė
  7. evangelikė
  8. Kumpizmas
  9. Joe
  10. Gameris

Kokia būtų jūsų reakcija pamačius du tos pačios lyties asmenis besibučiuojant viešoje vietoje?

Kita

  1. Baimė
  2. jokia
  3. Nieko
  4. Panaši kaip ir pamačius priešingos lyties besibučiuojančius
  5. Nieko turbut nereguočiau
  6. Tiesiog tolerancija. Per daug nesureikšminu, tačiau nesmerkiu - žmonės džiaugiasi gyvenimu, tai yra svarbiausia.
  7. Pajebat
  8. Neutralumas
  9. Jokios
  10. Jokios reakcijos, nesureikšminčiau labai
…Daugiau…

Jei jūsų draugas/draugė paskelbtų esąs gėjus/lesbietė, ar nutrauktumėte su juo/ja draugystę?

Kas jūsų nuomone yra biseksualumas?

Kita

  1. Kuomet jaučiamas potraukis tiek vyrams tiek moterims
  2. Tai nėra alternatyva, nes tai ne pasirinkimas lyg rinktumeis pusryčius. Tai yra visiškai normalu, kaip ir hetero santykiai.
  3. asmenybes, lyties tapatumo sutrikimss
  4. Žmonių pasirinkimas
  5. Viena iš seksualinių orientacijų
  6. Nei vienas is paminetu. ,,Alternatyva" ne tas zodis.
  7. Man netrukdo
  8. Viena iš tradicinių santykių rūšių
  9. Pagirtinas godumas
  10. Viena iš seksualinių orientacijų, kaip ir heteroseksualumas ir homoseksualumas
…Daugiau…

Civilinės sąjungos - tai kai du kaip pora gyvenantys žmonės savo sąjungą užregistruja atitinkamoje savo gyvenamosios šalies institute. Ar esate už tai, kad Lietuvoje būtų įteisintos civilinės sąjungos vienalytėms poroms?

Ar esate už tai, kad Lietuvoje būtų įteisintos vienalytės santuokos, įstatymiškai lygios tradicinėms?

Jei referendume būtų iškeltas klausimas už ar prieš vienalyčių santuokų įteisinima Lietuvoje, kaip jame balsuotumėte?

Kokia jūsų nuomonė apie "Pride" paradus?

Ar vienalytėms poroms turi būti leidžiama įsivaikinti vaikus?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą