Ar skatini kitus nešioti uniformą?
- Ne.
- ne
- Žinoma ne, netgi skatinu jos nenešioti :)
- Neskatinu
- skatinu del to,kad nebutu bedu jei busi prigautas be uniformos:)
- Ne
- Zinoma,kad ne.
- Tikrai ne, nes sumoki daug pinigu už daigta kuri greitai išaugi, nepatogu ir nepraktiška...
- ne
- ne