Lieporių gimnazijos uniformos

Ar skatini kitus nešioti uniformą?

  1. Didžioji dauguma gimnazistų dėvi uniformą, todėl, džiugu, bet nėra ko skatinti :)
  2. ne
  3. Taip
  4. taip, nes tai suteikia orginalumo, taip pat kuria gerą gimnazijos įvaizdį.
  5. Taip ;D
  6. taip
  7. Zinoma, patariu visom merginom nusipirkt sijonus!
  8. ne
  9. Ne
  10. taip.