Ar skatini kitus nešioti uniformą?
- Didžioji dauguma gimnazistų dėvi uniformą, todėl, džiugu, bet nėra ko skatinti :)
- ne
- Taip
- taip, nes tai suteikia orginalumo, taip pat kuria gerą gimnazijos įvaizdį.
- Taip ;D
- taip
- Zinoma, patariu visom merginom nusipirkt sijonus!
- ne
- Ne
- taip.