Lieporių gimnazijos uniformos

Ar skatini kitus nešioti uniformą?

  1. ne
  2. Ne:)
  3. Tikrai nieko neskatinu ir neverčiu. Nors ir nereikia, nes visos pirmokės tikrai nešioja tas uniformas ir skatina kitus :)
  4. Ne
  5. Ne
  6. NA visi pažystami nešioja mokykloje uniformas, tad nereikia jų skatinti. :)
  7. stengiuosi kiek galiu
  8. ne
  9. Ne, tai ne mano darbas
  10. Taip