Ar skatini kitus nešioti uniformą?
- ne
- Ne:)
- Tikrai nieko neskatinu ir neverčiu. Nors ir nereikia, nes visos pirmokės tikrai nešioja tas uniformas ir skatina kitus :)
- Ne
- Ne
- NA visi pažystami nešioja mokykloje uniformas, tad nereikia jų skatinti. :)
- stengiuosi kiek galiu
- ne
- Ne, tai ne mano darbas
- Taip