Kviečiame Jus dalyvauti tyrime „Ikimokyklinio ugdymo pedagogų ir tėvų bendrdadrbiavimas: atvejo analizė“.

Tyrimo tikslas: išanalizuoti bei empiriškai įvertintinti ikimokyklinio ugdymo pedagogų ir tėvų bendradarbiavimą.

ANKETA ANONIMINĖ! Vardo ir pavardės nurodyti nereikia. Tyrimo rezultatai bus skelbiami tik statistiškai apibendrinti.

 

Rezultatai yra viešai prieinami

Kokia Jūsų lytis?

Koks Jūsų amžius?

Koks Jūsų vaiko amžius?

Koks Jūsų išsilavinimas?

Pasidalinkite patirtimi, kada Jūs pradėjote bendradarbiauti su ikimokyklinės įstaigos pedagogais?

Kaip manote, kada tikslingiausia padėti bendradarbiauti su ikimokyklinės įstaigos pedagogais, kodėl?

Kaip manote, kodėl bendradarbiavimas tarp ikimokyklinės ugdymo įstaigos ir tėvų yra naudingas?

Ar Jūsų vaiko pedagogas skiria pakankamai dėmesio įtraukdamas tėvus į ugdymo procesą?

Kokius bendradarbiavimo būdus bei formas dažniausiai naudoja Jūsų vaiko ikimokyklinės įstaigos pedagogas?

Labai dažnaiDažnaiRetaiLabai retaiNiekada
Pokalbiai atvedant ir pasiimant vaiką;
Pokalbiai telefonu;
Internetu, elektroniniu paštu;
Informaciniai laiškai (rašteliai);
Skelbimų lentos;
Specialistų konsultacijos;
Tėvų susirinkimai;
Bendri renginiai, šventės;
Atvirų durų dienos;
Tėvų kvietimas į grupę
Tėvų aktyvas
Išvykos
Kita

Kokie bendradarbiavimo būdai ir formos Jums yra priimtini?

Kokie bendradarbiavimo būdai ir formos Jūsų netenkina?

Pažymėkite, kokiuose ugdymo įstaigos renginiuose dalyvaujate?

Ar Jus tenkina dabartinis bendradarbiavimas su vaiko pedagogu?

Kas, Jūsų nuomone, turėtų rodyti iniciatyvą bendradarbiaujant tėvams ir ikimokyklinio ugdymo pedagogams?

Kaip dažnai domitės savo vaiko ugdymu ikimokyklinėje ugdymo įstaigoje?

Koks dažniausiai būna informacijos turinys, kai kalbatės su pedagogais apie vaikų ugdymą?

Kokį vaidmenį dažniausiai atliekate vaiko pedagogų organizuojamame ugdymo procese?

Labai dažnaiDažnaiRetaiLabai retaiNiekada
Dalyvio;
Pagalbininko;
Stebėtojo;
Iniciatoriaus.

Kada Jūsų ir pedagogo bendradarbiavimo procese dalyvauja pats vaikas?

Kas, Jūsų manymu, trukdo tėvų ir pedagogų bendradarbiavimui?

Kokias svarbiausias tėvų bei pedagogų bendradarbiavimo problemas įvardintumėte?

Ko reikia, kad tėvų ir ikimokyklinės įstaigos pedagogų bendrdadrbiavimas būtų efektyvesnis?