Kviečiame Jus dalyvauti tyrime „Ikimokyklinio ugdymo pedagogų ir tėvų bendrdadrbiavimas: atvejo analizė“.

Kaip manote, kada tikslingiausia padėti bendradarbiauti su ikimokyklinės įstaigos pedagogais, kodėl?

  1. po pirmo apsilankymo įstaigoje, nes norisi stebėti, kaip pedagogai dirba
  2. nežinau
  3. kai sužinaui su kuo bendrauti
  4. taip visi daro
  5. kai užpildai prašymą, kad geriau pedagogą pažintum
  6. nematau reikalo ankščiau nei pradeda vaikas lankyti
  7. po susipažinimo su pedagogu
  8. po pažinies su pedagogu
  9. -
  10. kai pirmą kartą ateini į įstaigą ir susipažįsti su ja, norisi pažinti pedagogus