Kviečia bendruomenę diskusijai: kad parke būtų jauku visiems
Jei leisti, tai kokiomis sąlygomis?
klausimo formuluotė "leisti tik su antsnukiais" neteisinga, nes yra šunų veislių, kuriems antsnukio dėl snukučio formos net negalima uždėti. Manau, kad parke būtų galima vedžiotis ar nešiotis šunis, tik jų šeimininkai privalo užtikrinti švarą ir visų parko lankytojų saugumą. Klausime "kuo galima važinėti parko takais norėtųsi pasiūlyti leisti važinėtis visomis išvardintomis transporto priemonėmis, tik ribojant jų greitį, pvz. iki 10 km /val.
Pavojingi (koviniai šunys) turėtų būti su antsnukiais, o kiti su pavadėliu.
Didesnius su antsnukiais, visus su pavadeliais ir butinai su maiseliais palikimams susirinkti.
Šunys turėtų būti vedami su pavadžiu, su antsnukiais, jei linkę būti agresyvūs. Taip pat šeimininkai neturėtų palikti augintinių ekskrementų parke.
Ir surenkant išmatas
Svarbu pavadys
Bet kokiomis, tačiau šunų augintojai privalo turėti maišiukus išmatoms surinkti ir išmesti.
Už augintinį atsako jo šeimininkas. Taip pat, reikėtų specializuotų šiukšliadėžių, skirtų išmatoms mesti.
Leisti, jei šuo su pavadėliu, o dideli šunys - su antsnukiu. Ir kad žmonės draugiškai susirinktų šunų paliktas dovanėles:)
Didesniems šunims manau antsnukiai būtų reikalingi, šunys turi būti prižiūrimi šeiminkų ir žinoma neteršti aplinkos.