Kviečia bendruomenę diskusijai: kad parke būtų jauku visiems
Jei leisti, tai kokiomis sąlygomis?
Būtinai su pavadėliu.
Manau reikia pasitikėti žmoniu samoningumu, kad žmogus galimai agresyvu šunį ves su antsnukiu, o draugiškiems, nors ir dideliems tikrai nebūtinas jis. Manau pavadys būtinas.
ir nepalaidus
Neleisti koviniu ir agresyvioms veislėms priskiriamu šunu
Susirenka išmatas, šunys "valdomi".
Pavadėlis, maišelis
Tik su pavadėliais
Šuns šeimininko turėtų būti reikalaujama būti visiškai atsakingam už augintinį - laikytis saugumo priemonių, vedžioti su pavadėliu, esant būtinybei uždėti gyvūnui antsnukį, susirinkti ekskrementus, o tam turėtų būti pasiruošę turėti maišelį.
Nemanau, kad yra potencialiai pavojingos šunų veislės, nes viskas priklauso nuo šeimininko auklėjimo. Jei būtų priimtas reikalavimas, kad šuo turi būti su antsnukiu, tai šiuo atveju neturėtų būti išskiriamos kažkokios veislės ar šuns dydis. Lygiai taip pat maži šunys turi dantis ir kanda, tik mažų veislių šunų šeimininkai dažniausiai nelabai prižiūri ir paleidžia laisvai bėgioti..
Leisti, nes pvz Paryžiuje prie Luvro šeiminkai susirenka su šunimis (palaidais ir visokio dydžio) ir niekam tai netrukdo... Trukdo tik Lietuvoje šunys. Žinoma šeiminkai privalo susirinkti šunų ekskrementus ir būti atsakingais už šuns elgesį...