Kviečia bendruomenę diskusijai: kad parke būtų jauku visiems

Jei leisti, tai kokiomis sąlygomis?

  1. Antsnukiai turėtų būti privalomi kovinių ir pavojingų šunų veislių šunims. Maksimalia bauda bausti visų šunų veislių šeimininkus, nesurenkančius savo augintinių ekskrementų.
  2. Leisti tik priristus su pabadėliu. Ir padaryti šiūkšlių dėžes šunų konkrementams išmmesti. Skelbimų lentoje, įeinant į parką, turėtų būti perspėjantis ženklas leidžiantis šunis su pavadėliu.
  3. tvarkingam pasivaiksciojimui, zaidimui, kad netrukdytu kitiems!
  4. Leisti, bet turi surinkti ką šuniukai palieka
  5. Leisti be didelių apribojimų, tik galbūt iškabinti smagias iškabas "Mielai laukiame tvarkingų ir supratingų dėl švaros ir saugumo šuniukų šeimininkų"
  6. Kad neterstu aplinkos
  7. Sąlyga, kad augintiniai neterš aplinkos arba šeimininkai pasirūpins jų augintinių "minų" sutvarkymu.
  8. isskyrus veisles kurios pripazintos pavojingomis.
  9. Leisti laikantis šunų viešose vietose vedžiojimo taisyklių (pavadėlis, antsnukis, po savęs surenkami ekskrementai)
  10. Leisti vedzioti su pavadeliais