Kretingos lopšelio - darželio "Žilvitis" bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo kokybė

Kaip manote, koks informacijos perteikimo būdas įstaigos viduje yra efektyviausias (parašykite)?

  1. Tiesioginis, 5-tis susitikimas.
  2. raštiškas ir įteiktas asmeniškai
  3. asmeniškai man, patogiausias būdas bendra pedagogų messengerio grupė, po to el.paštas.
  4. Informacija el.pastu
  5. Susirinkimai.
  6. ,,Žilvičio" grupės informacija
  7. Šiuo metu messenger "Žilvičio pedagogės"
  8. Žodinė informacija
  9. Gyvas bendravimas.
  10. Šiuo metu daugiausiai informacijos gauname elektroniniais laiškais, tačiau efektyviausiai ji būtų perteikiama metodiniuose pasitarimuose.