Kaip manote, koks informacijos perteikimo būdas įstaigos viduje yra efektyviausias (parašykite)?
- Asmeniškas bendravimas
- Elektroniniu paštu.
- feisbuk grupėje
- Žodinis arba žinutė į gmail
- Elekroninis paštas.
- tiesioginis.
- Kontaktinis.
- Šiuolaikinis. Elektroniniu būdu. El. paštas, el. dienynas.
- Puslapis "mūsų darželis" ir el. paštas.
- Susirinkimas