Kretingos lopšelio - darželio "Žilvitis" bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo kokybė
Mielos kolegės,
Tėvų ir pedagogų glaudus bendradarbiavimas - vienas pagrindinių gerą ugdymą teikiančio darželio bruožų. Abipusė parama ir pagalba, savitarpio supratimas yra reikšmingos vaikų ugdymo sąlygos. Darželio pedagogai ir tėvai siekia bendro tikslo - geros vaiko savijautos ugdymo įstaigoje ir įsitraukimo į ugdymo procesą. Kretingoss lopšelis-darželis „Žilvitis" atlieką tyrimą, kurio tikslas - išanalizuoti pedagogų ir tėvų bendradarbiavimą ugdant ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus. Mums svarbi Jūsų nuomonė, kurią išreikšti truksite apie 5-10 minučių.
Anketa yra anoniminė.
Kokia yra įstaigos darbuotojų bendravimo ir bendradarbiavimo kokybė?
Ar informacija apie vykdomas veiklas įstaigoje yra tiksli, išsami ir teikiama laiku?
Kitas variantas
- Ne visada
- Nevisada
- Nevisada
- Ne visada
- Kartais netiksli, neišsami ir neteikiama laiku.
- Ne visada
- Ne visada
Kaip manote, koks informacijos perteikimo būdas įstaigos viduje yra efektyviausias (parašykite)?
- Asmeniškas bendravimas
- Elektroniniu paštu.
- feisbuk grupėje
- Žodinis arba žinutė į gmail
- Elekroninis paštas.
- tiesioginis.
- Kontaktinis.
- Šiuolaikinis. Elektroniniu būdu. El. paštas, el. dienynas.
- Puslapis "mūsų darželis" ir el. paštas.
- Susirinkimas
Jūsų manymu, kas yra pagrindiniai sėkmingo pedagogų tarpusavio bendradarbiavimo trukdžiai?
- Nepasitikėjimas
- Laiko stoka
- Suprastimo stoka.
- Pandemija, įvairių kolektyvo renginių susibūrimų stoka.
- Pandeminis laikotarpis.
- Per mažas bendravimas.
- Neatsakingumas.
- Laiko stoka, dideli krūviai, motyvacijos nebuvimas.
- Bendravimo ir bendradarbiavimo stoka.
- Kompetencijos stoka, konkurencija(nesveika)
Kaip vertinate nepedagoginio personalo bendravimą ir bendradarbiavimą?
Kas Jūsų požiūriu labiausiai lemia aktyvų tėvų ir pedagogų bendradarbiavimą?
Kokiais būdais bendradarbiauja pedagogai, specialistai su tėvais? (galimi keli variantai)
Kaip manote ar reikia tobulinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp pedagogų ir specialistų ir tėvų?
Pakomentuokite, ką Jūs asmeniškai patartumėt, pasiūlytumėte, kad bendravimas ir bendradarbiavimas su šeima būtų efektyvesnis ( parašykite)?
- Atvirų durų dienos tėvams, individualūs pokalbiai.
- Tėvų įtraukimas į veiklas.
- Vieni kitus turime išklausyti ir suprasti.
- Dalyvavimas įvairiuose projektuose su vaiku įstaigoje, bei už įstaigos ribų. Atvirų veiklų perteikimas į grupės facebook paskirtį, į internetinę svetainę ,, Mūsų darželis ,,
- Daugiau informacijos tėvams apie pedagogo darbą, nes pasigendama iš tėvų pusės supratingumo.
- Bendrų tikslų siekimas.
- Didesnė tėvų atsakomybė ir laiko skyrimas vaikui.
- Tiesiog reikia atrasti bendrą požiūrio tašką. Jeigu jo nėra, veltui švaistomos pastangos. Siekis bendradarbiauti turi būti abipusis. Ginčuose vadovai dažniau turėtų palaikyti savo darbuotojus, o ne pataikauti tėvams.
- Daugiau tėvus įtraukti į darželio gyvenimą, bei nuoširdus bendravimas ir pagarba vienas kitam.
- Tinkamai atlikti savo pareigas