Kretingos lopšelio - darželio "Žilvitis" bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo kokybė
Pakomentuokite, ką Jūs asmeniškai patartumėt, pasiūlytumėte, kad bendravimas ir bendradarbiavimas su šeima būtų efektyvesnis ( parašykite)?
tiesiog kalbetis
-
Šiuo metu atsakyti neturiu ką, bet manau jeigu vaikas gerai jaučiasi darželyje, su noru jį lanko, tada galima pasakyti,kad visko užtenka, ačiū Saulučių grupės auklėtojoms už viską ką daro dėl mūsų vaikų 🥰
Viskas gerai
Neturiu idėju
Daugiau leisti kartu su vaiku, per daug skubame, ne skiriame tiek daug laiko kiek turėtume,