Kretingos lopšelio - darželio "Žilvitis" bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo kokybė

Pakomentuokite, ką Jūs asmeniškai patartumėt, pasiūlytumėte, kad bendravimas ir bendradarbiavimas su šeima būtų efektyvesnis ( parašykite)?

  1. Daugiau individualių pokalbių. Pagarba, ir visų vaikų bei jų tėvų lygybė.
  2. Galima asmeniškai bendrauti facebook žinutėmis
  3. Paskirti konkretų laiką, kad ir 10-20 min. individualiam pokalbiui, nes kitu atveju tik tarp durų pasiimant vaiką galima paklausti kaip sekėsi, kokie vaiko pasiekimai ir t.t.
  4. Inividualus pokalbiai
  5. Ileidimas i patalpas, kad sutikti pedagogus
  6. Skirti daugiau laiko.
  7. šiuo klausimu neturiu komentarų, kai kyla klausimų iškart klausiu pedagogų, kai susitinku
  8. *
  9. Turi norėti ir tėvai ir pedagogai
  10. Gal per mėnesį paskirti kelias dienas,trumpiems pokalbiams su auklėtoja apie vaiką