Korupcijos tyrimas Kauno mieste

Ką siūlytumėte keisti, tobulinti institucijos veikloje, kovojančioje su korupcija?

  1. imtis griežtų veiksmų
  2. didinti atlyginimus
  3. griežtinti bausmes
  4. Efektyviau kovoti su šiuo reiskiniu ne tik žemiausioje grandyje, bet prieiti ir iki aukščiausios
  5. be patirties nzn ka ir kaip
  6. Akcentuoti žmonėms korupcijos neigiamas puses
  7. Siulyčiau griežčiau bausti policijos pareigūnus
  8. Skatinti pačių piliečių aktyvumą
  9. Sugriežtinti baudas už kyšio ėmimą
  10. Sugriežti sankcijas, kad žmonės suvoktų, kad tiek imti tiek duoti kyši yra blogai