Korupcijos tyrimas Kauno mieste

Ką siūlytumėte keisti, tobulinti institucijos veikloje, kovojančioje su korupcija?

  1. didinti atlyginimus tam, kad nekiltu noro paimti 20 euru ir uz tai atiduoti visa savo pensija ir kitas socialines garantijas
  2. didinti baudas
  3. griežtinti ir didinti baudas
  4. Kažin ar kas labai pasikeis
  5. Daugiau atskaitomybės
  6. dirbti ties siuo klausymubir toliau
  7. Daugiau apie korupcijos pasekmes skelbti viesai
  8. nezinau
  9. Psreigunams kelti atlyginimus ,tai stipriai pasikeistu
  10. neturiu nuomones