Korupcijos tyrimas Kauno mieste

Ką siūlytumėte keisti, tobulinti institucijos veikloje, kovojančioje su korupcija?

  1. niidiekti tai ne tik policijoje bet ir ligoninese
  2. Vykdyti jau užsibrėžtas veiklas.
  3. Neturiu nuomones
  4. įdiegti sąžiningumą žmonių galvose, kaip vertybę ir siekiamybę
  5. Pakeisti visus politikus, kuriuos yra palietusi Sovietų Sąjungos santvarka.
  6. Visu pirma sutvarkyti medicinos srityje esancia korupcija
  7. Motyvacija darbuotojams atliekantiems tarnyba, kuri skatintu teisinga darba.
  8. Neturiu pasiūlymų
  9. Daugiau prevencijos
  10. Griežtinti atsakomybę dėl kyšininkavimo