Jūsų nuomonė, kokiais būdais būtų galima išspręsti konfliktus ir užkirsti kelią grupės iširimui?
Visada aptarti kiekvieno nuomonę ir jos išklausyti.
Nepriimti skubotų sprendimų;
Daryti pertraukėles per svarbius pasitarimus, jei situacija "įkaista".
Išklausyti visų nuomones. Bandyti rasti kompromisus. Suprasti, kad tai yra darbas, kurį reikia atlikti ir palikti principus už grupės darbo ribų.
Kalbėtis apie tai, kas iššaukia konfliktą, kodėl kiti ar tu pats (-i) pyksti.
Prieš dirbant įsivardinti tam tikras taisykles (pvz.: rezultato siekimas yra aukščiau nepagrįstų principų ar naudos nenešančios konkurencijos);
Aiškus darbų pasiskirstymas, atsakomybių įsivardinimas, deadline'ų nusibrėžimas;
Ieškoti kompromiso problemos sprendimui
Kalbėtis ir rasti kompromisą
Stengtis į situacijas reaguoti racionaliai ir kalbėtis.
Domėtis grupės nariais, spręsti problemas ir pastebėjus konflikto pradžią, nedelsiant pradėti jį spręsti ir neleisti jam įsišaknyti.